logo andtalkaboutit loader andtalkaboutit
potwierdź zakup anuluj
potwierdź zakup anuluj

Informacje

PODZIEL SIĘ TYM, CO KOCHASZ

Lubisz spędzać czas z ludźmi, których pasjonuje to samo co Ciebie? Jesteś trenerem personalnym, coachem lub ekspertem z dowolnej dziedziny i chcesz zarabiać na uczeniu innych? A może po prostu szukasz bratniej, z którą mógłbyś pogadać na darmowym chacie video? Ten portal powstał właśnie dla takich osób jak Ty!

#andtalkaboutit to interaktywny serwis społecznościowy z możliwością prowadzenia live streamów, łączący ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy dotąd nie mieli okazji, aby się spotkać: trenerów z uczniami, mentorów z słuchaczami, kobiety z mężczyznami i pasjonatów z innymi pasjonatami.

Platforma pozwala na prowadzenie publicznych i prywatnych transmisji na żywo, rozmowę za pośrednictwem czatu online oraz gromadzenie kredytów za realizację wyznaczonych celów.

Dołącz do społeczności

 

DLA KOGO?

#Pasjonat

Kochasz podróżować, uczestniczysz w rekonstrukcjach historycznych, nałogowo czytasz komiksy? Zaproś na transmisję online ludzi, którzy uwielbiają to samo co Ty.

#Guru

Masz bogatą wiedzę z konkretnej dziedziny? Pomóż innym rozwijać się w tym kierunku, udzielając porad za pośrednictwem relacji video. opowiedz o swojej drodze do sukcesu!

#Artysta

Szukasz publiczności, przed którą zaśpiewasz ulubiony kawałek? Może jesteś pierwszorzędnym komikiem? Pokaż swój talent w transmisji na żywo i pozwól innym ocenić swój talent?

#Uczeń

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i umiejętności? Poznaj ekspertów z wielu różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w materiałach video.

#Biznesmen

Stworzyłeś prężnie działającą firmę i chcesz doradzać początkującym przedsiębiorcom, jak zacząć zarabiać? Załóż konto na #andtalkaboutit

#Samotni

Brakuje Ci bliskiej osoby lub szukasz przyjaciela, który zawsze Cię wysłucha. Oglądaj streamy na żywo tych, którzy również szukają i zapraszaj ich do transmisji prywatnych.

#Fachowiec

Jesteś złotą rączką, która w domu potrafi naprawić wszystko? Pokaż innym, jak uporać się z nagłymi awariami.

#andtalkaboutit to miejsce dla każdego, kto chce o czymś opowiedzieć lub posłuchać opowieści innych.

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

#Przyjaźń

Ciesz się nowymi znajomościami. Rozmawiaj z innymi użytkownikami na czacie oraz za pośrednictwem prywatnych i publicznych transmisji video.

#Wiedza

Oglądaj streamy ekspertów z wielu dziedziny i rozwijaj kompetencje, które przydadzą Ci się w aktualnej pracy lub pomogą wkroczyć na wymarzoną ścieżkę kariery.

#Sława

Najlepsze transmisje i najpopularniejszych użytkowników będziemy promować w mediach społecznościowych, co przysporzy Ci jeszcze więcej fanów.

#Pieniądze

Ustalaj cele dla transmisji, zbieraj od widzów kredyty na ich realizację i wypłacaj je na swoje konto.

Załóż konto za darmo