logo andtalkaboutit loader andtalkaboutit
potwierdź zakup anuluj
potwierdź zakup anuluj

FAQ

1. Dla kogo przeznaczony jest portal?

#andtalkaboutit jest portalem społecznościowym skierowany jest do osób, które chcę nawiązać nowe kontakty zarówno prywatne, jak i biznesowe. Dzięki streamingowi video kontakty międzyludzkie są znacznie bardziej atrakcyjne i interaktywne niż w przypadku tradycyjnych czatów online.

2. Ile kosztuje korzystanie z #andtalkaboutit?

Korzystanie z naszego serwisu społecznościowego jest bezpłatne. Możesz jednak doładować swoje konto i wspierać ulubionych streamerów, przekazując im kredyty otrzymane lub zakupione kredyty.

3. Za co otrzymuje się kredyty?

Kredyty dostajesz za swoją aktywność na portalu. Prowadząc transmisję online ustalasz cel, który zrealizujesz, jeśli otrzymasz określoną przez siebie liczbę kredytów. Użytkownicy portalu, których zainteresuje Twoja transmisja i ustanowiony cel przekazują kredyty na Twoje konto.

Przykład: Jesteś kucharzem i decydujesz, że na oczach oglądających przygotujesz swoje popisowe danie po otrzymaniu 100 kredytów. Jeśli w przekonujący sposób ich zachęcisz, oni wesprą Cię w realizacji celu.

4. Jak wyszukiwać transmisje online?

Live streamy podzielone są na intuicyjne kategorie. Wystarczy kliknąć w #hashtag związany z Twoją pasją lub regionem, w którym mieszkasz, a na ekranie pojawi się cała lista powiązanych transmisji na żywo.

5. Na czym polegają transmisje publiczne i prywatne?

Transmisje publiczne mogą oglądać wszyscy zalogowani użytkownicy portalu, natomiast transmisje prywatne są dostępne po wysłaniu prośby do streamera i uzyskaniu jego akceptacji